Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

TOR konkurs „My dla Świata”

30 marca 2017 Aktualności, Konkursy

Na terenie szkoły, na sztalugach, umieszczono różne plakaty. To efekt pracy uczniów z klas 3bt (specjalność: organizacja reklamy). Motywem przewodnim prac była kampania społeczna poruszająca problem braku wody pitnej w Afryce. Prace zostały wykonane w postaci storyboardu.

Storyboard: czyli streszczenie fabuły filmu reklamowego zaprezentowanego w postaci obrazków (rysunków) z dołączonym opisem muzyki, dźwięków, emocji, które powinny im towarzyszyć. Jest to pierwszy etap procesu produkcji telewizyjnego spotu reklamowego.

Już w najbliższy piątek odbędzie się głosowanie mające na celu wyłonienie zwycięzcy, który najtrafniej, w sposób ciekawy, oryginalny i estetyczny zinterpretował zadany temat.

Dodatkowo zaprezentowano dwie prace, które nie są pracami konkursowymi, a poruszają bardzo ważne tematy: problem  zmniejszających się zasobów wody pitnej na świecie oraz zagrożenie smogiem w naszym kraju (  a szczególnie w naszym mieście!).

ZACHĘCAM DO UWAŻNEGO OGLĄDANIA PRAC ORAZ GŁOSOWANIA !

Podsumowanie Konkursu

Joanna Rzymek