19 Maj 2022 - Piotra i Mikołaja
Dzień Dobrych Uczynków
Międzynarodowy Dzień Pamięci ofiar AIDS

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

EGZAMIN ZAWODOWY – Informacje ogólne;

Komunikat dyrektora CKE z 20 sierpnia 2021 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu zawodowegooraz egzaminu eksternistycznego zawodowego w 2022 roku

INFORMACJA O SPOSOBIE ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU ZAWODOWEGO obowiązująca w roku szkolnym 2021/2022

Harmonogram egzaminu zawodowego sesja czerwiec – lipiec 2022;

Harmonogram Egzaminów zawodowych – TECHNIKUM

Egzamin_technikum_Formula2019-1

Harmonogram Egzaminów zawodowych – TECHNIKUM – poprawka

Egzamin_technikum_Formula2017-1

Harmonogram Egzaminów zawodowych – SZKOŁA BRANŻOWA

Egzamin_branzowa_Formula2019

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (EPKwZ) i egzaminu zawodowego (EZ) w sesji (czerwiec lipiec) 2021 r.

ZGŁASZANIE SIĘ KANDYDATÓW DO EGZAMINU

Zgodnie z paragrafem 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

1. Uczeń składa deklarację dyrektorowi szkoły, do której uczęszcza.
  2. Absolwent składa deklarację dyrektorowi szkoły, którą ukończył. W przypadku likwidacji lub przekształcenia szkoły albo likwidacji w szkole kształcenia w danym zawodzie, absolwent składa deklarację dyrektorowi okręgowej komisji egzaminacyjnej właściwej ze względu na miejsce zamieszkania tego absolwenta. Do deklaracji absolwent dołącza świadectwo ukończenia szkoły.

Deklaracja Ucznia/Absolwenta