Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Wycieczka zawodoznawcza na Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2023

18 września 2023 Aktualności, Galerie

13.09.2023r. klasy 4bt i 2et o profilu technik reklamy wzięły udział w wycieczce na Targi Energetab. ENERGETAB to  największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Jednak dla nas ta wycieczka miała na celu pokazanie targów  jako formy reklamy wystawienniczej.  Uczniowie mogli zobaczyć, że targi wystawiennicze są  doskonałą okazją na pozyskanie nowych klientów, utrwalenie wizerunku marki lub firmy, formą badań potrzeb klientów. To także możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji np. ciekawie przygotowanym stoiskiem, atrakcyjną  ofertą oraz miejsce gdzie rozprowadza się ulotki, katalogi oraz gadżety reklamowe.