Godło
25 Lipiec 2024 - Jakuba i Krzysztofa
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Fotografia lotnicza i spotkanie z pilotem, a nawet dwoma

8 września 2022 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

W poniedziałek 12 września o godz. 10.00 odbędzie się w naszej szkole ciekawa impreza, która zainteresuje szczególnie uczniów klas kierunku technik mechanik lotniczy a także klas fotograficznych.

Nauczyciel naszej szkoły Krzysztof Cieślawski, który jest pilotem i współpracownikiem najbardziej znanego polskiego czasopisma lotniczego Przeglądu Lotniczy/Aviation Revue zaprezentuje kilkanaście wybranych fotografii o tematyce lotniczej, a także zaprosi chętnych na zajęcia koła fotografii lotniczej, gdzie zainteresowani dowiedzą się jak takie zdjęcia wykonywać.

Gwiazdą spotkania będzie pilot doświadczalny pierwszej klasy Mariusz Stajewski.  Nie tylko opowie o pracy pilota doświadczalnego, ale także odpowie na pytania dotyczące możliwości pracy w lotnictwie i uzyskania uprawnień lotniczych.

Wystawę fotografii lotniczej będzie można oglądać do końca września br. w ZSTiH.