Godło
21 Czerwiec 2024 - Alicji i Alojzego
Święto Muzyki

Od inspiracji do realizacji…

1 lutego 2022 Aktualności, Galerie, Konkursy

Nowy, drugi już  miesiąc prac w międzynarodowym projekcie B.I.L.S.E.M (Bilingually Improving Learning Sustainable Energy Mindset) upływa pod znakiem tzw. “Śladu węglowego”. Młodzież z naszej szkoły poszerza wiadomości na temat tego zjawiska, oblicza jak duży jest nasz indywidualny ślad, przygotowuje prezentacje, slogany i projektuje specjalny wzór na nasze BILSEMOWE koszulki .

Te wszystkie prace wykonywane są w fantastycznej kooperacji między klasami reklamy, fotografii i informatyki. Swój udział mają tu także przychylni nauczyciele, pasjonaci: pani Alicja Grabska, Joanna Wylężek, Mariusz Rzymek, Anna Maśka, Monika Caputa, a projekt prowadzi Anna Plewa.

Nieoceniony jest także wkład indywidualny uczniów. Szczególnie na uznanie zasługuje Magda Sztwiorok, uczennica klasy 1ct autorka logo projektu i kreacji dla sloganu na koszulki.