27 Kwiecień 2024 - Zyty i Teofila

XXVI Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

27 maja 2019 Aktualności, Galerie, Konkursy

ALE ODLOT!!! Czy już wiecie, że jesteśMY najlepsi? na Podbeskidziu??!! Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wspólnie z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej oraz Komendą Miejską PSP zorganizowała 25 maja – XXVI Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, pod hasłem: „Kultury świata”. Tym razem nie było na nas mocnych.

Okazuję się, że siłą napędową sukcesu jest zaangażowanie  i życzliwa współpraca Ludzi, którzy przecież Zespół Szkół Technicznych i Handlowych tworzą! Dyrektor, nauczyciele, uczniowie – dumnie reprezentowali naszą szkolną Społeczność. Dziś już tylko na zdjęciach możemy oglądać doskonałą charakteryzację Uczestników, reprezentujących Szkołę w korowodzie, który w sobotnie przedpołudnie przeszedł ulicami Bielska – Białej. Serca jednak podpowiadają, że udało nam się osiągnąć więcej: rozwinąć i umocnić postawy nastawione na tolerancję i otwartość wobec przedstawicieli innych kultur.

Otrzymane nagrody wykorzystamy na 110% m.in. do podnoszenia kompetencji w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znajomości przepisów oraz sposobów unikania zagrożeń oraz promowania wymiany i edukacji międzykulturowej pomiędzy przedstawicielami różnych kultur. Zostawimy świat lepszym.