Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

VII Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy

19 marca 2018 Aktualności, Konkursy

Finał corocznego konkursu wiedzy o bhp dla uczniów i absolwentów szkół średnich z Bielska-Białej odbędzie się już 28 marca 2018 r. w naszej Szkole. Ze zgłoszeń na Konkurs wynika, że będzie to kolejny liczny udział reprezentacji szkół bielskich w tej imprezie. Patronem Konkursu jest – jak dotychczas – Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej  a wspiera nas pod względem organizacyjnym Państwowa Inspekcja Pracy, której przedstawiciel – jak zwykle – przeprowadzi prelekcję adresowaną do młodych osób, które niedługo podejmą swoją pierwszą pracę.

Po finałowym teście zaprezentują swoje profile i potrzeby przedstawiciele działających w Bielsku-Białej firm o międzynarodowym zasięgu, takich jak: EATON, ITURRI, AVIO AERO czy POLMOTORS. Mamy nadzieję, że młodzi ludzie znajdą w tych firmach swoją przyszłą pracę po szkole średniej czy po studiach i zrobią tam karierę. Oczywiście dla zwycięzców Konkursu przewidziane są – jak zwykle – nagrody, a dla wszystkich uczestników Konkursu dyplomy uczestnictwa i upominki. Tak jak dotychczas przewidujemy na zakończenie pamiątkowe zdjęcie dla wszystkich uczestników

Do zobaczenia.