Godło
03 Grudzień 2023 - Franciszka i Ksawerego
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Konkurs plastyczny

7 czerwca 2016 Aktualności, Galerie, Konkursy

3 czerwca w Filii Integracyjnej Książnicy Beskidzkiej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt.: „Mimo wszystko nie biorę” zorganizowanego we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Uczniowie klas 3bt, 2ct i 3ct pod kierunkiem p. Anny Maśki na przedmiotach zawodowych związanych z grafiką komputerową zaprojektowali plakat społeczny promujący życie bez narkotyków i używek. Najlepsze prace zostały wysłane na konkurs. Laureatką pierwszego miejsca została Paulina Pawlus z klasy 3bt, trzecie miejsce uzyskały: Dagmara Dudajek z klasy 3ct i Kinga Kapusta z kl 2ct.

Wyróżnieni zostali:
Danuta Rodenko z klasy 3bt
Patryk Kamrowski, Justyna Gluza, Dominika Więzik z klasy 2ct
Sandra Szuta i Angelika Góra z klasy 3 ct.