Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o BHP

7 kwietnia 2016 Aktualności, Konkursy

Aż 37 uczniów z 13 bielskich szkól ponadgimnazjalnych wzięło 30 marca br. udział w kolejnej edycji konkursu wiedzy o BHP, organizowanym przez ZSTiH. Dopisali także sponsorzy: firma ITURRI Group, specjalizująca się w usługach i rozwiązaniach dla ochrony i bezpieczeństwa różnorodnych klientów, firma EATON, MZO, którzy ufundowali wyjątkowo atrakcyjne nagrody.

Tym razem wiedza popisali się uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych, których aż 3 znalazła się w finałowej szóstce. Pozostali reprezentowali szkoły: Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych (2 uczniów) oraz Zespół Szkół Ekonomicznych, Zakład Doskonalenia Zawodowego (po 1 reprezentancie).

Publikujemy wyniki. Uczniowie od IV – VI miejsca otrzymali wyróżnienia.

 

 

I miejsce Mateusz Mazur – ZSB
II miejsce Justyna Gryzełko – ZSGiH
III miejsce Zuzanna Fober – ZSB
Tomasz Kuśnierz – ZDZ
IV miejsce Katarzyna Warzecha – ZSE
V miejsce Marcin Bąk – ZSGiH
VI miejsce Patryk Matura – ZSB

 

 

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom!

 

W oczekiwaniu na rozstrzygniecie konkursu, uczestnicy mieli okazję wysłuchać wystąpień przedstawicielki firmy Eaton oraz nadinspektora Janusza Grygierczyka z Państwowej Inspekcji Pracy.