Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Konsultacje fotograficzne w ZSTiH

1 października 2014 Aktualności

Podczas zajęć będą omawiane prace uczestników spotkań. Będą także prezentowane możliwości kreatywnej pracy z własnymi zdjęciami. Założeniem jest ocena prac pod kątem ich wartości merytorycznej, artystycznej oraz warsztatowego opracowania gotowego fotogramu. Zajęcia będą obejmowały odniesienie zaprezentowanych prac do zasad kompozycji, estetyki ale również etyki fotografa. Zakres omawianych zagadnień będzie każdorazowo dopasowywany do poziomu zaprezentowanych prac oraz stopnia zaawansowania uczestnika konsultacji. Ważną częścią spotkań ma być pomoc w wyborze i przygotowaniu prac które uczestnicy zechcą wysłać na poważne konkursy fotograficzne. Informację o interesujących konkursach znajdziecie poniżej. Zajęcia będzie prowadził:  Piotr Borowicz Lista pierwszych konkursów: XVI Międzynarodowe Biennale Krajobrazu DEFINICJA PRZESTRZENI/SPACE DEFINITION www.zpaf-kielce.pl/biennale-krajobrazu Ogólnopolskie Biennale Fotografii „Kochać człowieka” www.ock.org.pl/Ogolnopolskie-Biennale-Fotografii-Kochac-czlowieka-174.html „Krajobraz Górski” Międzynarodowy Konkurs fotograficzny im. Jana Sunderlanda www.konkursfotograficzny.info/2014/02/xxxiv-miedzynarodowy-konkurs-fotograficzny-im-j-sunderlanda-krajobraz-gorski-2014/#ixzz3EA1QHcfZ CYBERFOTO www.cyberfoto.czest.pl/index2.php?action=regulamin FotoPein – międzynarodowy konkurs fotografii przemysłowej i industrialnej www.fotopein.art.pl/o-konkursie-2011