Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Mikołajkowy Zlot Młodzieży PTTK Szyndzielnia 2012

13 grudnia 2012 Aktualności

Mikołajkowy Zlot Młodzieży PTTK Szyndzielnia 2012   W sobotę, 9 grudnia, drużyna z naszej szkoły wzięła udział w kolejnym już Mikołajkowym Zlocie Młodzieży PTTK. Drużyny z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, dla których nie straszny był mróz i skrzypiący śnieg po stopami, spotkały się w schronisku na Szyndzielni. Po oficjalnym rozpoczęciu zlotu i gorącym poczęstunku, obok schroniska zostały rozegrane konkurencje sprawnościowe, test wiedzy o Tatrach, konkurs na proporzec a także pokaz musztry połączonej z wykonaniem piosenki. Nasza drużyna sprostała tym wyzwaniom, i w ostatecznej klasyfikacji zajęła II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych! Śmiechu i zabawy było co niemiara! Po wysiłku, uczestnicy zlotu spotkali się przy ognisku, gdzie piekli kiełbasy i dzielili się wrażeniami. Do Bielska wróciliśmy z dyplomem i całymi plecakami słodyczy, a najaktywniejsi z termosami;-)   J.L.