12 Maj 2024 - Dominika i Pankracego
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Uczniowie ZSTiH na Festiwalu Projektów Centrum Edukacji Obywatelskiej

21 czerwca 2011 Aktualności

Uczniowie zaplanowali intensywny i bogaty w wydarzenia tydzień poświęcony tematyce praw człowieka: od lekcji otwartych, wystawy prac, wspólnego wyjścia do kina, po ciekawą debatę dotyczącą kontrowersyjnych i trudnych zagadnień, takich jak eutanazja, aborcja i kara śmierci. Uczestnikom udało się pozyskać wielu sojuszników, których obecność podczas debaty była szczególnie istotna. Tydzień praw człowieka zainteresował również lokalne media… – tak mówiono o nas na Festiwalu Projektów Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie naszej szkoły i Liceum Sportowego przygotowali ciekawe stanowisko, przy którym rozmawiali o naszym projekcie z ekspertami i koordynatorami CEO. Po zakończonej prezentacji nagrodą były dyplomy, upominki dla uczniów oraz zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik.