Godło
21 Czerwiec 2024 - Alicji i Alojzego
Święto Muzyki

Rozstrzygnięcie konkursu „Zadbaj o swoją przyszłość finansową”

21 czerwca 2011 Aktualności

W związku z rozstrzygnięciem konkursu pt. „Zadbaj o swoją finansową przyszłość”  w ramach cyklu spotkań z ludźmi ze świata biznesu organizowanym przez Klub Młodego Przedsiębiorcy zostały nagrodzone prace następujących osób: Kamila Mynarska – 1 atp, Anna Sudoł – 2 bt, Karolina Antosz – 1 atp    oraz     Angelika Mróz – 2 az.            Za aktywny udział w powyższych spotkań wyróżnienia otrzymują: Babiaczyk Gabriela – 1bt, Stanclik Martyna – 1bt,  Antosz Karolina – 1atp,  Cieślawski Jakub – 2atp, Grod Krzysztof –  2atp.     Uroczyste wręczenie nagród z udziałem Pani Dyrektor oraz głównego sponsora miało miejsce 21 czerwca, tj. we wtorek o godzinie 16.00 w sali nr 1.       Nagrodzeni uczniowie nieobecni na wręczeniu nagród, tj.: Babiarczyk Gabriela (kl. 1bt), Grod Krzysztof (kl. 2atp) oraz Stanclik Martyna (kl. 1bt) są proszeni o odbiór wyróżnień w sekretariacie szkoły.     Fotorelacja z wręczenia nagród: