Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Wycieczka naukowa do Unilever Polska

13 czerwca 2011 Aktualności

W dniu 7 maja 2011 zorganizowana została wycieczka naukowa do Unilever Polska w Katowicach. Udział wzięli uczniowie pierwszych i drugich klas technikum o kierunku technik organizacji reklamy. W trakcie wykładu połączonego ze zwiedzaniem Margarynowni i Hal Produkcji Herbaty, młodzież miała możliwość poznać: historię Unilever Polska S.A., Zakład Produkcyjny w Katowicach, proces wdrażania nowego opakowania, zwiedzić Margarynownie gdzie produkuje się jedne z najbardziej znanych w Polsce margaryn takie jak Rama, Kasia, Delma, Rama Culinesse, zobaczyć jedną z najnowocześniejszych fabryk herbaty w Europie, gdzie paczkuje się herbaty takich marek, jak Lipton, Brooke Bond, Saga. Pobyt zakończył się konkursem z atrakcyjnymi nagrodami dla młodzieży, w którym została sprawdzona ich wiedza odnośnie produktów wytwarzanych przez Unilever Polska w Katowicach. Wszystko to obywało się w przemiłej atmosferze, którą zawdzięczamy pracownikom firmy Unilever, za co im bardzo dziękujemy.