Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Kolejny sukces fotograficzny uczennic ZSTiH

13 czerwca 2011 Aktualności

     Ogłoszono wyniki Konkursu Fotograficznego „Migawka 2011” zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta w Bielsku-Białej. Profesjonalne jury, pod przewodnictwem szefa komisji kultury i nauki – Jana Dzidy, miało niełatwe zadanie. Trzeba było wybrać najlepsze fotografie spośród 323 prac (ponad 80 uczestników). W różnego typu kategoriach ogromny sukces odniosły uczennice technikum o specjalności technik organizacji reklamy. I tak : Marta Walla zajęła I i II miejsce w kategorii „Deformacje”, Krystyna Zipser – II miejsce w kategorii „Światło” i III miejsce w kategorii „Miasto nocą”, Wioletta Habdas – II i III miejsce w kategorii „Śmiech i łzy”, Agnieszka Pierściecka – III miejsce w kategorii „Deformacje”. Opiekunami nagrodzonych uczennic są: Anna Maśka, Alicja Wilusz-Kotwicz i Kazimierz Gajewski. Gratulacje dla uczennic i ich opiekunów.