Godło
01 Październik 2023 - Danuty i Remigiusza
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych
Międzynarodowy Dzień Lekarza
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu

Kolejny sukces fotograficzny uczennic ZSTiH

13 czerwca 2011 Aktualności

     Ogłoszono wyniki Konkursu Fotograficznego „Migawka 2011” zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta w Bielsku-Białej. Profesjonalne jury, pod przewodnictwem szefa komisji kultury i nauki – Jana Dzidy, miało niełatwe zadanie. Trzeba było wybrać najlepsze fotografie spośród 323 prac (ponad 80 uczestników). W różnego typu kategoriach ogromny sukces odniosły uczennice technikum o specjalności technik organizacji reklamy. I tak : Marta Walla zajęła I i II miejsce w kategorii „Deformacje”, Krystyna Zipser – II miejsce w kategorii „Światło” i III miejsce w kategorii „Miasto nocą”, Wioletta Habdas – II i III miejsce w kategorii „Śmiech i łzy”, Agnieszka Pierściecka – III miejsce w kategorii „Deformacje”. Opiekunami nagrodzonych uczennic są: Anna Maśka, Alicja Wilusz-Kotwicz i Kazimierz Gajewski. Gratulacje dla uczennic i ich opiekunów.