Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

Otwarliśmy nasze serca…

11 grudnia 2023 Aktualności, Galerie

„I właśnie radość, którą daje pomaganie cierpiącym jest Mocą, która ich leczy.”

                                                               Dorota Terakowska

W dniach 4-6 grudnia 2023r. w naszej szkole odbył się wielki kiermasz świąteczny. W ciągu pierwszych dwóch dni  można było kupić smakowite ciasta, ciasteczka, babeczki oraz rozgrzewającą herbatę zimową. W trzecim dniu, po dwóch dniach słodkiej rozpusty przyszedł czas na  zdrowe kanapki podane na żytnim pieczywie i pyszne tarty. Równocześnie sprzedawaliśmy piękne ozdoby świąteczne.

Pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego zostały przekazane na rehabilitację Piotrusia Caputy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu, tym którzy upiekli ciasta, ciasteczka, zrobili kanapki, tarty i inne przetwory, wykonali piękne ozdoby świąteczne oraz tym którzy nie przeszli obojętnie i zrobili zakupy na naszym szkolnym stoisku.

Dziękujemy;)))