Godło
24 Lipiec 2024 - Kingi i Krystyny
Dzień Policjanta

Wernisaż wystawy fotograficznej klasy branżowej 3b pt. „Ogrody pamięci”

5 grudnia 2023 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej klasy branżowej 3b pt. „Ogrody pamięci”.

Wystawa składająca się z 40 wielkoformatowych fotografii i jest pokłosiem kilku plenerów fotograficznych na cmentarzach żydowskich i ewangelickich w Cieszynie i Bielsku organizowanych przez nauczyciela fotografii Beatę Godek. Impreza przybliża wielokulturową i wielowyznaniową historię naszego miasta, w ramach corocznego miejskiego Święta Trzech Kultur organizowanego pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz, we współpracy z Gminą Wyznaniową Żydowską w Bielsku-Białej oraz Towarzystwem Kulturalno-Społecznym Żydów w Polsce.

Z przyjemnością przedstawiamy mini galerię z tego projektu. Autorzy prac:

1. Marta Kubica

2. Kamila Nieckula

3. Julia Światłoch

4. Dariia Pylypenko

5. Sofiia Fedorchuk 

6. Paweł Przybylski

7. Dominik Ruśniok

8. Konrad Kocot

9. Kacper Byrdy

Serdecznie zapraszam w czwartek 7 grudnia o godzinie 17.00 do DK Kubiszówka w Bielsku Białej,  przy ulicy Słowackiego.