Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

Wycieczka zawodoznawcza na 11 Międzynarodowe Targi EKOstyl

20 listopada 2023 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

17.11.2023r. klasy 1bt, 2et ,4ct i 3b wzięły  wraz z opiekunami udział w wycieczce na 11 Międzynarodowe Targi EKOstyl. Targi miały na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat pojawiają się tu producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Jednak dla nas ta wycieczka miała także  na celu pokazanie targów  jako formy reklamy wystawienniczej.  Uczniowie mogli zobaczyć, że targi wystawiennicze są formą budowania wizerunku firmy, doskonałą okazją na pozyskanie nowych klientów, sposobem badań potrzeb klientów. To miejsce gdzie rozprowadza się ulotki, katalogi, gadżety reklamowe oraz degustuje i prezentuje produkty.