Godło
29 Maj 2024 - Teodozji i Magdaleny
Dzień Działacza Kultury i Drukarza

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

9 października 2023 Aktualności, Wydarzenia

W miniony tygodniu odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów ZSTiH. Jest też pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć.

Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. Komisja wyborcza w składzie: Paweł Talik oraz Krzysztof Jachnik czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Przebieg wyborów był monitorowany przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego panią Alicję Grabską. 

Spośród wszystkich chętnych do pracy w samorządzie, podczas tajnego głosowania zostali wybrani:

§  Przewodniczący: Piotr Łyczko z klasy 3 dt 

§  Zastępca przewodniczącego: Angelika Lewandowska z klasy 3 bt

§  Sekretarz: Kinga Wojtyła z klasy 1 bt

Gratulujemy zarządowi Samorządu Uczniowskiego, życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w roku szkolnym 2023/2024.