30 Kwiecień 2024 - Mariana i Katarzyny

Zielona szkoła nad Bałtykiem

3 października 2023 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

W dniach 23-29 września klasa fotograficzno-reklamowa 2et brała udział  w „Zielonej Szkole” nad polskim morzem. Uczniowie pod opieką nauczycieli przedmiotowych Beaty Godek i Marka Luzara oraz szkolnej psycholog Urszuli Kasperek uczestniczyli w terenowych zajęciach warsztatowych: fotografując, malując i rysując. Bazą pobytu było Władysławowo, ale podczas pobytu odwiedziliśmy także Hel, Gdynię i  Gdańsk. Prócz kreatywnych zajęć artystycznych było sporo historii – zarówno tych terenów, jak i Polski m.in. Szlak Historii Militarnej Kaszub Północnych na Helu, Muzeum Solidarności oraz  Bazylika św. Brygidy w Gdańsku. Dostaliśmy także wspaniały gratis od losu w postaci wyjątkowej – jak na tą porę roku – bardzo ciepłej, słonecznej pogody, która sprzyjała realizacji wszystkich planów. Wyjazd należy udać za wyjątkowo udany i owocny. Już marzy nam się kolejny.