Godło
18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Wystawa fotografii teatralnej

29 września 2023 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

Tosiek Protzner z 4et – technik multimediów i fotografii w czasie wakacji pojechał z Teatrem Manufaktura Anny Maśki z MDK Bielsko-Biała Domu Kultury w Kamienicy na Międzynarodowy Festiwal Teatru Amatorskiego FAD’23 do Słowackiej Nitry. Polskie teatry prezentowały się wraz z zespołami z Gruzji, Czech, Słowacji i Izraela. Tosiek Protzner fotografia robił zdjęcia spektaklom, ludziom, i całemu wydarzeniu. Prezentowana wystawa to subiektywny zapis jednego z największych słowackich festiwali teatru amatorskiego, gdzie przyjeżdżają młodzi pasjonaci teatru i sztuk wielu.Podczas imprezy otwierającej sezon teatralny2023/2024 Teatr Manufaktura DK Kamienica pokazał Spektakl Znalezionych wspomnień Biuro – scenariusz i reżyseria – prowadząca zespół Anna Maśka.

Wystawę można oglądać przez cały październik w DK Kamienica.

Zdjęcia: Mateusz Sojka 3ct.