Godło
18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

9 Targi „EKOstyl 2021″ Zdrowa Żywność, Styl Życia, Eko Rodzina

23 listopada 2021 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

W dniu 19.11.2021r. uczniowie naszej Szkoły zwiedzili 9 Targi „EKOstyl 2021″ Zdrowa Żywność, Styl Życia, Eko Rodzina, które odbyły się na Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Targi EKOstyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Na targach pojawili się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia. Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby  najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.

Młodzież mogła zobaczyćponad 300 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność,  jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne wystawców nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowiły  certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej –  jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

Młodzież oprócz oglądania mogła zdegustować te produkty i dowiedzieć się coś więcej na ich temat od samych producentów. Oprócz tego uczniowie klas Technikum Reklamy, mogli zaobserwować różne rodzaje stoisk targowych, ciekawe sposoby ich prezentowania oraz dostępne foldery, ulotki i gadżety reklamowe.

Uczestniczyli również w wykładzie na temat „Twój Czysty Dom bez chemii”.

Wycieczka odbyła się zgodnie z wszystkimi procedurami covidowymi.