Godło
01 Październik 2023 - Danuty i Remigiusza
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych
Międzynarodowy Dzień Lekarza
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu

Spotkanie z Panem Sebastianem Kawą na ATH

26 października 2021 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

W piątek, 22 października, uczniowie klas o profilu technik mechanik lotniczy uczestniczyli w spotkaniu z Panem Sebastianem Kawą na Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku – Białej. 17-krotny mistrz świata w szybownictwie opowiadał o swoich doświadczeniach związanych z udziałami w zawodach szybowcowych. Podzielił się z uczestnikami spotkania wiedzą i pasją związaną nie tylko z lataniem. Uczniowie mogli zadawać pytania dotyczące interesujących ich zagadnień. Spotkanie odbyło się w ramach 2 Akademickiego Rajdu Rowerowego Dwa Koła.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i współpracę.