26 Kwiecień 2024 - Marii i Marcelego
Dzień Drogowca i Transportowca

„Świadomie kształtujemy ścieżkę kariery zawodowej”

21 czerwca 2019 Aktualności, Galerie

Dnia 11.06 uczniowie klasy 2 bt (Technik organizacji reklamy) w ramach programu „świadomie kształtujemy ścieżkę kariery zawodowej” udali się na wycieczkę przedmiotową do Auchan Bielsko Biała. W trakcie krótkiej prezentacji została im przedstawiona historia firmy, dowiedzieli się kto firmę założył, ile firma ma oddziałów w Polsce, ile osób zatrudnia, ale przede wszystkim jak można kształtować swoją karierę zawodową. Wielu z menadżerów, kierowników zatrudnionych w hiepermarketach Auchan zaczynało pracę obsługując kasy fiskalne. W trakcie prelekcji uczniowie zostali poczęstowani wypiekami z piekarni: ciastkami, ciastem, pizzerinkami oraz pysznym razowym pieczywem. Następnie zwiedzili piekarnię oraz miejsce gdzie powstają przepyszne ciasta i torty, zobaczyli również jak wygląda praca na magazynie.

Organizator wycieczki: Joanna Rzymek