Godło
18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Nowa wystawa w Galerii Młodego Twórcy

7 listopada 2017 Aktualności, Bez kategorii

Galeria Młodego Twórcy

Ola Pilarz

uczennica klasy 2ct

Ola Pilarz – zdobyła w świdnickim Fotomaratonie zaszczytne II miejsce. Warto podkreślić, że Fotomaraton to trwający 12 godzin ( bez przerwy ) konkurs , w czasie którego musimy zrealizować zdjęcia na 12 zadanych tematów fotograficznych. W tym roku były to: autoportret, poręcz, liście, 30cm od ziemią, jednorodni, świątecznie, na koniec, w cztery oczy, zagubienie, cieszyć się, przepychanka, inni.

Ola interesuje się fotografią już od czasów gimnazjum. Głównie robi zdjęcia krajobrazowe, makro i portrety. Autorka twierdzi, że 2 miejsce w tym konkursie było dla niej dużym zaskoczeniem. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć jej kolejnych spektakularnych sukcesów.