Godło
30 Listopda 2023 - Andrzeja i Konstantego

Praktyki w Wytwórni konstrukcji kompozytowych Andrzej Papiorek

10 kwietnia 2017 Aktualności, Galerie

Kolejna grupa techników mechaników lotniczych zakończyła miesięczne praktyki. Tym razem uczniowie mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności praktycznych w przedsiębiorstwie p. Andrzeja Papiorka w Jasienicy. Wytwórnia konstrukcji kompozytowych Andrzej Papiorek jest firmą usługową specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wyrobów z kompozytów polimerowych zbrojonych włóknami. Podstawowym produktem są części samolotów i szybowców. Wytwórnia jest certyfikowanym producentem lotniczym i zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną oraz produkcyjną. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć wykonanych podczas praktyk.

Więcej informacji o firmie uzyskasz po kliknięciu w poniższy obrazek