26 Kwiecień 2024 - Marii i Marcelego
Dzień Drogowca i Transportowca

Konkurs szkolny „GIEŁDA POMYSŁÓW” II edycja

14 stycznia 2017 Aktualności, Galerie, Konkursy

W naszej szkole odbyła się kolejny raz „GIEŁDA POMYSŁÓW”. Tym razem do konkursu zostało zgłoszonych 7 projektów. W trakcie oceny pracy uczestników przez jury były brane pod uwagę następujące elementy: pomysł, wkład pracy oraz wyjaśnienie zasady działania. Poziom projektów był bardzo wysoki. Poniżej przedstawiamy wyniki:

• I MIEJSCE Grzegorz Zbijowski, Paweł Zbijowski, Szymon Gibała „Platforma pod jednoślad”,
  • II MIEJSCE Marcin Woźniak, Paweł Mendroch „Pojazd sterowany za pomocą urządzeń mobilnych”,
  • III MIEJSCE Kamil Nawrotek, Paweł Dyniewicz „Przetwornica”

Wyróżnienie otrzymał projekt Pauliny Pieronkiewicz „BRA – ułatwienie dla kobiet”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy pomysłów i zapraszamy do udziału w następnej edycji w przyszłym roku.

Skład jury konkursu:

• mgr inż. Aleksander Ellnain (przewodniczący),