Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Wystawa naszych uczniów w Oświęcimiu

4 grudnia 2016 Aktualności, Galerie

1 grudnia br. w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu została otwarta wystawa poplenerowa polsko – niemieckiego seminarium fotograficznego „Twarze miasta – oblicza pamięci”, w którym przez tydzień brali udział uczniowie klasy 2ct. Wspólna praca przy projekcie fotograficznym w Auschwitz i Birkenau zaowocowała bardzo dobrymi fotografiami. Wystawa uświetni obchody 30 lat MDSM w Oświęcimiu, które rozpoczynają się 10 grudnia br. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy.

Prace prezentują: Ania Augstein, Anna Płatek, Celine Brehm, Dominika Jakubiec, Hannah Brauchle, Kamil Hura, Kinga Krupa, Kinga Zielińska, Klaudia Danel, Klaudia Kocoń, Leon Schmidts, Magdalena Olma, Martyna Lach, Nele Westphal, Nina Waldschmidt, Patric Bleum, Patrycja Cisowska, Paul Oppermann, Paulina Murańska, Paulina Patro, Ricardo Lehmann, Roksana Waluś, Svenja Martius, Syntia Pośpiech i Tim Meissner.