Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Wyniki konkursu fotograficznego Foto Open’er

20 września 2016 Aktualności, Konkursy

Wyniki konkursu fotograficznego Foto Open’er Fotografia Ojczysta, czyli piękno polskiego krajobrazu w fotografii artystycznej i dokumentalnej”przyniosły kolejny sukces naszych uczniów. Dziewięć osób z klas 2 i 3 fotograficznej zakwalifikowało się do wystawy poplenerowej, a jedna zdobyła nagrodę. Bez wątpienia jest to efekt ogromnej ilości plenerów fotograficznych organizowanych w ubiegłym roku, w ramach nauczania technik fotograficznych, przez nauczycieli fotografii Beatę Godek i Piotra Borowicza.

Prace Klaudii Danel, Pauliny Patro, Roksany Waluś, Kamila Hury, Syntii Pośpiech, Justyny Gluzy, Patryka Kamrowskiego, Aleksandry Maryńczak i nagrodzonej Sylwii Pietraszko, będzie można niebawem oglądać na wystawie poplenerowej galerii organizatora.

Linki: