27 Kwiecień 2024 - Zyty i Teofila

Plener w Tatrach

19 maja 2016 Aktualności, Galerie

W dniach 15-18 maja nasi uczniowie kształcący się na specjalizacji fototechnik uczestniczyli kolejnym plenerze fotograficznym – tym razem w Tatrach. Bazą było schronisko w Dolinie Roztoki. Aura nas nie rozpieszczała, w końcu to czas „Zimnych ogrodników”, ale fotograficznie warunki były bardzo dobre. Docelowo postawiliśmy sobie 3 wyzwania – Morskie Oko i Czarny Staw w pierwszym dniu plenerowym, Dolinę Pięciu Stawów Polskich w drugim oraz Rusinową Polane i Gęsią Szyję ostatniego dnia. Wszystkie punkty pleneru zostały zrealizowane! Dla niektórych było to wyzwanie życia i trudna walka własnymi słabościami, co z pewnością zaowocuje na przyszłość.

Pokłosiem pleneru będzie wystawa fotograficzna, którą planujemy na październik w naszej bazie plenerowej, czyli w pięknej galerii fotograficznej Schroniska w Dolinie Roztoki.

W trudach warunków atmosferycznych, walki ze słabościami i zmęczeniem oraz radościach związanych z fotografowaniem uczniów wspierali Beata Godek i Piotr Borowicz – nauczyciele fotografii.