Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Konkurs fotograficzny Akcja(foto)edukacja

14 grudnia 2015 Aktualności, Konkursy

To już następna edycja konkursu Akcjafotoedukacja. W tym miesiącu kształcimy swój styl fotograficzny inspirując się twórczością wybranych fotografów. Wasze zgłoszenia i propozycje należy przesłać do 22.12.2015 roku na adres mailowy joannach1@o2.pl.

Treść zadania:

Mądrość ludowa przekonuje, że naśladownictwo jest najwyższą formą pochwały. Dlatego prosimy, żebyście wybrali jednego fotografa (ulubionego lub wręcz przeciwnie) i spróbowali zrobić zdjęcie w jego stylu. Nie zapomnijcie podać nazwiska fotografa „źródłowego”. Czekamy na zestawy pojedynczych zdjęć różnych uczniów.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:

szerokikadr.pl/lekcje/styl-w-fotografii