Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Kolejne oferty pracy dla absolwentów

25 maja 2015 Aktualności

Oferty pracy stałej dla naszych absolwentów, złożone do Szkolnego Ośrodka Doradztwa Zawodowego Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej (gromadzone przez 2 tygodnie od 11.05. do 25.05.2015 r.).

  • Firma Allistar PZL Glider Sp. z o.o. zatrudni wykwalifikowanych pracowników w zawodzie: ślusarz, tokarz, frezer
  • Firma EATON- oferuje płatny staż w zawodzie operator obrabiarek
  • Pośrednik pracy firma Trenwalker poszukuje pracowników na stanowisko monter ogniw i baterii
  • Pośrednik pracy firma Adecco składa regularne oferty pracy na stanowiska: operator CNC, operator maszyn, pracownik produkcji (B-B, Kaniów, Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Ustroń).
  • Płatny staż oferuje mBank w elastycznych godzinach pracy (oferta dla uczniów).
  • Firma zajmująca się wyrobem części samochodowych poszukuje osoby do pracy w zaopatrzeniu produkcji: pracodawca szuka łącznie czterech pracowników na to stanowisko. Zatrudnienie jest na pełen etat. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 609 713 561.

Nasza szkoła od lat współpracuje z bielskim OHP – oferty pracy są nam przedstawiane raz w tygodniu np. mechanik maszyn i urządzeń, kontrola jakości, pracownik produkcji, dział obsługi klienta i dział wsparcia technicznego, pracownik magazynu, kasjer handlowy, pracownik ochrony, czy operator CNC. Nasi absolwenci również otrzymują propozycje pracy na lotniskach dotyczy kierunków lotniczych.

Ponadto nasza szkoła otrzymuje oferty pracy od prywatnych pracodawców (średnio raz w tygodniu kilka lub kilkanaście ofert).
SZKOLNY OŚRODEK KARIERY