Godło
25 Lipiec 2024 - Jakuba i Krzysztofa
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Cały finał nasz

9 maja 2014 Aktualności

Ogloszono wyniki , rozdano nagrody w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym”Mieszkam w Beskidach”.W katrgorii fotograficznej większość miejsc finałowych przypadła uczniom i uczennicom Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych. Aż 15 laureatami może pochwalić się ich opiekunka -mgr Beata Godek,3 natomiast- mgr Anna Maśka Nazwiska laureatów nagród głównych w różnych kategoriach; Karolina Gielata, Sylwia Wościńska, Dominika Truss,  Magdalena Olma, Sylwia Maścińska, Dagmara Łabędzka, Paulina Młynarczyk, Alicja Kutyra ,Bartłomiej Guzdek ,Marta Walla , Marta Radwaniak, Martyna Zawalska, Weronika Jękal, Justyna Klimmala, Arkadiusz Raczek,  Maria Halotta. Na konkurs wpłynęlo ponad 8 tysięcy prac z Polski ,Cech i Słowacji .Jest więc sie z czego cieszyć. Gratulujemy młodzieży i opiekunkom.