Godło
29 Maj 2024 - Teodozji i Magdaleny
Dzień Działacza Kultury i Drukarza

Interesujące wykłady w Naszej szkole

5 maja 2014 Aktualności

W naszej szkole i na Akademii Techniczno-Humanistycznej odbyły się zajęcia z zakresu lotnictwa, mechaniki, reklamy i fotografiki przeprowadzane przez pracowników naukowych bielskiej uczelni: „Matrix revolution, czyli ewolucja i oblicze współczesnej grafiki komputerowej”, który poprowadził dr inż. Kryspin Mirota. „Zrozumieć fotografię – zrozumieć rzeczywistość”, który poprowadził dr Ireneusz Jeziorski.   „Nowoczesne aplikacje wysokojakościowych materiałów konstrukcyjnych – stomatologia kontra przemysł lotniczy”, który poprowadził dr hab. inż. Dariusz Jędrzejczyk. „Cyfrowa fabryka”, który poprowadził mgr inż. Dawid Kulczyk. „Nowoczesne metody badań silników spalinowych”, które poprowadził dr hab. inż. Jacek Nowakowski, prof. ATH.