Godło
01 Lipiec 2022 - Haliny i Mariana
Dzień Spółdzielczości
Światowy Dzień Architektury
Dzień Psa

Wycieczka studyjna do Portu Lotniczego Kraków Balice

14 kwietnia 2014 Aktualności

W piątkowy wiosenny poranek grupa młodzieży z naszej szkoły biorąca udział w projekcie unijnym „Mam zawód, mam pracę w regionie” wyjechała na lotnisko w Krakowie. Niestety nigdzie nie wylecieli ale wzięli udział w bardzo ciekawym zwiedzaniu drugiego co do wielkości w Polsce portu lotniczego. Uczestniczyli w prezentacji multimedialnej na temat obsługi portów lotniczych, podczas której wykazali się specjalistyczną wiedzą odpowiadając na pytania prowadzących, którzy byli tym bardzo zaskoczeni!;-) Uczniowie zostali za to nagrodzeni gadżetami związanymi z lotniskiem a najbardziej aktywni dostali firmowe kalendarze. Potem specjalnie oznakowani obejrzeli całe lotnisko zaglądając w zakamarki, do których zwykły podróżny nie ma wstępu! A także obejrzeli plany rozbudowy lotniska z okazji jego 50-lecia! Młodzież wróciła do Bielska bardzo zadowolona, snując marzenia o  podniebnych lotach!   Fotoreportaż wykonał uczeń kl. 4aT Mateusz Poźniak

JL