Godło
01 Lipiec 2022 - Haliny i Mariana
Dzień Spółdzielczości
Światowy Dzień Architektury
Dzień Psa

Nauczyciel ZSTiH autorem podręcznika

22 stycznia 2014 Aktualności

Nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych – Piotr Szlagor wydał podręcznik poświęcony pracy ze środowiskiem programistycznym Scratch, Podręcznik – na życzenie autora – jest wyłącznie elektroniczny i całkowicie bezpłatny. Podręcznik ten od momentu wydania zyskał wielką estymę w środowisku szkolnym i akademickim. Jest często podawany jako jeden z materiałów przygotowawczych do konkursów programistycznych (np. Infosukces). Osoby chcące rozpocząć swoją przygodę z programowaniem mogą zacząć właśnie od niego.

Podręcznik w formacie EPUB (przyjaznym tabletom i czytnikom) można pobrać bezpośrednio ze strony wydawnictwa (kliknij tutaj). Wersję roboczą podręcznika, w formacie PDF można pobrać tutaj.