Godło
03 Grudzień 2023 - Franciszka i Ksawerego
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Konkurs – Akcja (foto)edukacja

14 grudnia 2013 Aktualności

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w konkursie „Akcja (foto)edukacja”. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie ZSTIH w Bielsku-Białej, którzy prześlą fotografie konkursowe na zadany temat do 09.01.2014 r. na adres joannach1@o2.pl. Pod koniec miesiąca jury wyłoni zwycięską pracę w kategorii grupowej i zwycięzcę w kategorii indywidualnej. Pracą konkursową jest samodzielnie zorganizowana sesja modowa w ciekawym miejscu.

Zadbaj o różnorodność ujęć. Czekamy na spójne zestawy od czterech do pięciu fotografii. Zgłaszane zdjęcie musi mieć co najmniej 800 pikseli w poziomie i pionie oraz nie może być większe niż 1500 pikseli. Rozmiar pliku nie może przekroczyć 5 MB. Więcej informacji tutaj.