Godło
30 Listopda 2023 - Andrzeja i Konstantego

Scratch Day 2013 w ZSTiH

1 kwietnia 2013 Aktualności

Proste Programowanie Puzzlami to warsztaty programistyczne dla uczniów klas technikum uczęszczających do Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej. Celem warsztatów będzie popularyzowanie umiejętności programowania oraz kształcenie i rozwijanie myślenia programistycznego. Będzie to realizowane m.in. poprzez interesujące projekty w Scratchu (gry, animacje, programy edukacyjne) oraz poprzez pracę z wykorzystaniem urządzeń przeznaczonych do nauki programowania (komputer Raspberry Pi).

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w Dniu Scratcha – prostego i intuicyjnego środowiska programistycznego,  w którym programy układa się z puzzli. Będzie można w tym czasie spędzić miło czas oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji.