Godło
02 Październik 2023 - Teofila i Dionizego

Międzyszkolny konkurs wiedzy o BHP rozstrzygnięty

22 marca 2013 Aktualności

Znamy juz wyniki Miedzyszkolnego konkursu wiedzy o BHP zorganizowanego przez nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych. Zainteresowanie było bardzo duże – zgłosiło się aż 13 drużyn trzyosobowych (wystąpiło ostatecznie 12). Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych (pod opieką Tadeusza Wikły) – I miejsce indywidualnie (ex aequo) zajęli: Żaneta Wadrzyk i Konrad Szymala.

Drugie miejsce przypadło dwojgu uczestnikom: Agnieszce Wojtyle z LO IV i Arturowi Folkowi z Bielskiej Szkoły Rzemiosł. Nagrody trzeciej nie przyznano, natomiast równorzędne wyróżnienia otrzymali: Patrycja Nycz z ZDZ-u, Arkadiusz Piela z ZSB, Dawid Szczęch z ZSEEiM, Agata Mieszczak z ZSGiH oraz Mateusz Syc z ZSTiH. Zwycięzcy i wyróżnieni uczniowie otrzymali cenne nagrody, a pozostali uczestnicy miłe upominki.