Godło
25 Wrzesień 2023 - Aurelii i Ładysława

Komputerowy system „szczęśliwego numerka”

28 stycznia 2013 Aktualności

Najprawdopodobniej jako jedyna szkoła dysponujemy obecnie komputerowym systemem generującym tzw. „szczęśliwy numerek”. Zwalnia on uczniów z odpowiedzi ustnej oraz przygotowania w danym dniu do zajęć lekcyjnych. Jest on losowany codziennie przez komputer, a jego wyniki podawane są na stronie internetowej ZSTiH w zakładce „Dla uczniów”. Aby dowiedzieć się jaki nr został wylosowany w danym dniu można zeskanować telefonem komórkowym kod matrycowy znajdujący się na jednej z tablic zawieszonych na terenie szkoły lub sprawdzić to bezpośrednio na stronie internetowej. System wykonany został przez p. Piotra Szlagora, projekt tablicy z kodem matrycowym wykonała Klaudia Dybek kształcąca się na kierunku technik organizacji reklamy.