Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Obiad na Zamku Królewskim

30 maja 2012 Aktualności

28 maja 2012 reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych oraz Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie wzięła udział w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych w Warszawie w klimatycznej przestrzeni Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim. Uczestnicy i uczestniczki programów CEO mogli się spotkać, wymienić doświadczeniami i pomysłami na działania. Nasi uczniowie prezentowali realizacje projektów: „Młody Obywatel” i „Szkoła Pełna Zasobów” szerszemu gronu ekspertów, dziennikarzy i gości w tym pani Minister Edukacji Krystynie Szumilas. W OPPM wzięło udział 100 najlepszych zespołów szkolnych z całej Polski (w tym dwie szkoły z Bielska-Białej), a w sumie projekty CEO realizowało w tym roku 2500 szkół.