Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Fotograficzne sukcesy

14 marca 2012 Aktualności

     Fotografie Marty Walli z klasy 1dt (fototechnik) znalazły uznanie w oczach jury Konkursu Fotograficznego w Łodzi „Przyroda w mieście”, które przyznało początkującej utalentowanej młodej artystce III miejsce. Organizatorami konkursu byli: Fundacja Sendzimira, Kino-Galeria Charlie oraz OPUS, natomiast patronat medialny sprawował portal fotograficzny footoo.pl. Gratulacje!!!      Wcześniej Marta wystawiała swoje prace na wystawie w Chorzowie. Jedno z nich, zatytułowane „Kot by się uśmiał” publikuje nowy numer fachowego  czasopisma Digital Foto Video, z komentarzem: „Świetne”, eksperta Wojciecha Tkaczyńskiego – fotografa i pedagoga. Wszystkie fotografie warte obejrzenia.