Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Szkolenie szybowcowe uczniów ZSTiH

20 maja 2011 Aktualności

Nasi adepci sztuki latania kilka miesięcy temu rozpoczęli szkolenie szybowcowe. Najpierw teoretyczne w szkole, a potem na lotnisku. Następnie przeszli badania lotniczo – lekarskie,  aż wreszcie mogą usiąć za sterami i „poczuć” wiatr… Opiekun grupy p. Krzysztof Cieślawski wykonał zdjęcia chłopaków na lotnisku i zamieścił na swojej stronie www.krzysztofcieslawski.pl  :  „… A w „kwadracie” ruch i nowe, coraz to młodsze twarze. Praktyczne szkolenie szybowcowe rozpoczynają uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku – Białej: Rafał Mleczko, Bartłomiej Jonderko, Paweł Klaczek, Oskar Wrzal, Mateusz S., Jarosław Macioch, Patryk Cielepak, Dawid Wachmieta, Tomasz Wandzel. Powodzenia chłopaki!!!… „