Godło
28 Maj 2024 - Augustyna i Jaromira

Spotkanie z przedstawicielami instytucji finansowych

12 kwietnia 2011 Aktualności

W dniu 12.04.2011 po raz drugi (pierwsze spotkanie miało miejsce dnia 28.03.2011) klasy 1atp, 2atp, 3atp oraz 1bt wzięły udział w spotkaniu zorganizowanym przez Klub Młodego Przedsiębiorcy na terenie szkoły z przedstawicielami reprezentującymi pozabankowe instytucje finansowe. Wizyta zaproszonych gości miała na celu uzmysłowić młodym ludziom dlaczego należy oszczędzać i jak ważną rolę odgrywa czas w podejmowaniu decyzji, od których zależeć będzie nasz status materialny po rezygnacji z życia zawodowego. Spotkanie miało charakter prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem tablicy interaktywnej i wspólnej dyskusji w oparciu o przykłady zjawisk ekonomicznych z życia codziennego. Za aprobatą młodzieży szkolnej i nauczyciela – organizatora, zaplanowano kolejne spotkania, w tym również z udziałem przedstawicieli reprezentujących instytucje finansowe (bank, giełda).