Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Bez norm nie można się rozwijać

30 marca 2011 Aktualności

    Jedyne w Polsce-jak nas zapewnił dr Zygmunt Niechoda z Polskiego Komitetu Normalizacyjnego-szkolne koło normalizacyjne w ZSTiH zorganizowało międzyszkolny konkurs wiedzy o normalizacji.Do finału,który przeprowadzono 25 marca ,zgłosiło sie 24 przedstawicieli  8 bielskich szkół.Interesujący wykład  na temat znaczenia normalizacji  dla rozwoju nowoczesnej gospodarki wygłosił gość honorowy-dr Z.Niechoda ,wykładowca na wielu polskich uczelniach ,przedstawiciel PKN. Finaliści Konkursu otrzymali  cenne nagrody ufundowane przez PKN i dyrekcję szkoły. Wyniki 1.Marcin Czaderna – ZSTiH -14 pkt 2.Krzysztof Kobiela -ZSB    -13,5 pkt (ex equo) 2.Wojciech Śliwa     -ZSB    -13,5 pkt(ex equo) 3.Dawid     Korczyk -ZSElek -13 pkt Wyróżnienia: 1.Tomasz Walczak-ZSEEiM 2.Karolina Klemens-ZSGiH 3.Agnieszka Jurzak -ZSB 4.Justyna   Adamaszek-ZSEk. 5.Mateusz  Ryba   -ZSElek