Godło
04 Luty 2023 - Andrzeja i Weroniki
Światowy Dzień Walki z Rakiem

Podsumowanie cyklu interaktywnych warsztatów

18 stycznia 2019 Aktualności, Galerie

16 stycznia br. w bielskiej Wyższej Szkole im. Tyszkiewicza odbyło się podsumowanie cyklu interaktywnych warsztatów projektowania i kreowania przestrzeni, zrealizowanych w ramach projektu „Moja odlotowa przestrzeń życiowa”, w których licznie brali uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielem fotografii Beatą Godek. Na spotkaniu zaprezentowano modele, fotografie oraz najciekawsze animacje wykonane przez odważnych młodych ludzi, uczestników warsztatów, którzy zechcieli się zmierzyć z  niełatwym zadaniem i poradzili sobie lepiej niż mogliśmy przypuszczać. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdobycia nowych umiejętności i otrzymania mocnych unijnych certyfikatów.