Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Doskonalili swoje techniki fotograficzne na  plenerze w Krakowie

13 grudnia 2018 Aktualności, Galerie

W dniach 10-11 grudnia uczniowie klasy 1c  wraz z nauczycielami prowadzącymi: Beatą Godek i Sławomirem Pilchem doskonalili swoje techniki fotograficzne na  plenerze w Krakowie. Niewątpliwą atrakcją tego pobytu był udział w  znakomitym spotkaniu autorskim z Bogdanem Frymorgenem – bielszczaninem z pochodzenia, w Żydowskim Centrum Galicja, który promował swój autorski albumu fotograficzny „Kazimierz”. W dzielnicy żydowskiej młodzież poszukiwała także  śladów swoich filmowych bohaterów z serialu „19+”: Irka Sobczaka, Magdy Wolskiej i Ali Motyl, z którymi udało się wykonać kilka pamiątkowych zdjęć. Mimo niesprzyjającej śnieżno-deszczowej aury plener można uznać za owocny i udany.