Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Warsztaty „Sztuka autoprezentacji”

26 czerwca 2016 Aktualności, Galerie

W dniu 16.06. uczniowie z klasy 3AT Technik Organizacji Reklamy uczestniczyli w warsztatach „Sztuka autoprezentacji” prowadzonych przez Panią Małgorzatę Myszkę-Mikłusiak manager firmy Żywiec Zdrój. W ramach warsztatów uczniowie poznali zasady autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej i wystąpień publicznych, a także mieli możliwość zaprezentować swoją osobę wypowiadając się na tematy: „Moja pasja”, „Moje mocne i słabe strony”. Wypowiedzi zostały ocenie przez Panią Małgorzatę. Warsztaty cieszyły się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem uczniów a wiedza zdobyta podczas tego spotkania na pewno zaowocuje w przyszłości.

Organizator: mgr Elżbieta Ciemała