Godło
02 Październik 2023 - Teofila i Dionizego

V Turniej o Pączka Pani Dyrektor

6 lutego 2016 Aktualności, Galerie, Video

4 lutego 2016 roku odbył się już piąty turniej „O Pączka Pani Dyrektor”. Jak co roku odbyły się cztery mecze między reprezentacjami: Nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych, drużyn Chłopców i Dziewczyn z Naszej szkoły oraz reprezentacji Liceum Mistrzostwa Sportowego. Nie tylko bawiliśmy się w miłej i sportowej atmosferze, ale również objedliśmy się pączkami ufundowanymi przez ZSTiH i SMS Podbeskidzie.

Po zaciętych meczach wyłoniono zwycięzców w następującej kolejności:

  1. Nauczyciele ZSTiH (dwie wygrane, jeden remis).
  2. SMS Podbeskidzie (jedna wygrana, dwa remisy).
  3. Chłopcy ZSTiH (jedna wygrana, jeden remis, jedna przegrana).
  4. Dziewczyny ZSTiH (trzy przegrane).

Poniżej znajduje się wideo- i fotorelacja z zawodów (autorka zdjęć: Kinga Zielińska klasa 2CT):