Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Konkurs fotograficzny 'Akcja fotoedukacja’

17 stycznia 2015 Aktualności

Ruszyła kolejna edycja konkursu. Tematem miesiąca są techniki natychmiastowe. Szczegóły można śledzić na stronie Szerokiego kadru szerokikadr.pl/lekcje/techniki-natychmiastowe

Temat konkursu:

Przygotuj zestaw zdjęć (5–8) wykonanych w estetyce opisywanej w poprzednim akapicie. Niech to będzie krótki reportaż ukazujący twoje życie codzienne lub sesja modowa. Zwróć uwagę na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych środków wyrazu – proporcji boków obrazu, braku wysokiej rozdzielczości, specyficznej palety barw. Zastosuj mocną, prostą kompozycję, która sprawdzi się przy niewielkim formacie zdjęcia. Nie musisz kupować aparatu typu polaroid – możesz skorzystać z aplikacji na telefon komórkowy (np. Polamatic, Instant lub ShakeIt Photo).Wszystkich chętnych zapraszam do udziału w konkursie.